کیک رنگین کمان، یکی از خوشمزه ترین و زیباترین کیک هایی می باشد که تجربه درست کردن آن برای یکی بار هم که شده، طعم آن را همیشه در ذهن شما ثابت نگه خواهد داشت. کیک رنگین کمان یک کیک رنگارنگ و متفاوت است که شما می توانید بدون هیچ نوع تزیین خاصی، آن را به شکلی زیبا برای مراسم خود تدارک ببینید و آماده کنید.

در واقع هر نوع کیکی که در منزل و یا مغازه ها و کیک فروشی ها تهیه و آماده می شود به رسم مناسبت خاص و مشخصی که دارد، به صورت های مختلفی تزیین می شود. کیک های عروسی، نامزدی، تولد، دورهمی ها وغیره.

اما کیک هایی که در منزل و توسط کدبانوهای آشپزخانه تهیه و آماده می شود، به عنوان یک عصرانه روز شما را دلپذیر می کند، که معمولاً با تزیینات ساده و یا حتی تکراری مرسوم شده است. علت آن را نیز می توان سادگی آشپزی در خانه، نبود زمان کافی و یا حتی وسایل خاص و مناسب برای تزیین کیک نام برد. اما دلیل این امر هر چه باشد، در مورد کیک رنگین کمان صدق نمی کند.

کیک رنگین کمان با ظاهر خاص و منحصر به فرد خود یک تزیین خاص و درونی با خود دارد که هر کسی با دیدن ظاهر این کیک خاص، هوس خوردن یک برش کوچک از آن را خواهد داشت.برای تهیه کیک رنگین کمان شما باید از رنگ های خوراکی مجاز که در شیرینی فروشی ها و یا مغازه های متناسب با وسایل شیرینی پزی می باشند تهیه کنید و توجه داشته باشید که حتما نوع معتبر آن را تهیه کنید تا خدایی نکرده به مشکل برنخورید.

از انواع دیگر کیک های خاص و خوشمزه می توان به کیک وانیلی با کرم فندق، کیک کاکائویی آلبالویی، کاپ کیک گیلاس، کیک خیس شکلاتی، کیک تمشک و کیک پسته ای یوهانس بر آلمانی اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2″]