شیرینی مادلین، مادلن و یا مَدلِن یک نوع شیرینی معروف کشور فرانسه می باشد که به شکل صدف بسیار جذاب و پر طرفداردار است. شکل خاص و متفاوت این نوع شیرینی باعث میزان جذابیت و طرفداری آن شده است. می توانید این شیرینی خوشمزه را برای انواع مهمانی ها و مناسبت های جشن تهیه و آماده کنید. مواد اولیه این نوع شیرینی فرانسوی نیز بسیار ساده و دردسترس می باشد.
شیرینی کره ای مادلین تقریباً شبیه کوکی‌ ها نیز می ‌باشد و بافت اسفنجی و سبک آن نیز این شباهت را بیشتر کرده است. می ‌توانید برای عصرانه این شیرینی ‌های کره ای خوشمزه را به همراه یک نوشیدنی عالی میل کنید و از طعم و مزه آن لذت ببرید. همچنین برای صبحانه، سرو آن به همراه قهوه بسیار دلچسب خواهد بود.
پیشنهاد می کنیم که قالب خاص این شیرینی مادلین را از مغازه‌ های قنادی تهیه کنید و در همین قالب خاص شیرینی ها را طبخ کنید. چرا که شکل خاث این شیرینی باعث تمایز آن شده است. می توانید از پودر قند و یا کاکائو برای تزیین روی شیرینی ها نیز استفاده کنید.
از دیگر انواع شیرینی های خشک خانگی و خوشمزه می توان به شیرینی لقمه ای، شیرینی چنگالی، شیرینی دانمارکی، شیرینی پف پفی، شیرینی بهشتی، شیرینی الماسی، شیرینی آلمانی، شیرینی نارگیلی، شیرینی وینا زعفرانی و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2″]