بستنی گردویی، یکی از خوشمزه ترین و عالی ترین دسرهای فصل بهار و تابستان می باشد. مواد مورد نیاز برای تهیه این دسر عالی در دسترس می باشد و خیلی راحت و سریع می توانید آن را در منزل تهیه کنید. همچنین این دسر نیازی به ابزار خاص و انجام روش مشکلی نداشته و می ‌توانید آن را تهیه و میل کنید.

پیشنهاد می کنیم که حتما بستنی گردویی را نیز برای مهمانی ها و دورهمی های خود در این روزهای گرم سال در نظر داشته باشید. مطمئناً این دسر بستنی خوشمزه و لذیذ، لذت مهمانی های خانوادگی شما را دوچندان خواهد کرد.

جدا از طعم عالی و خوشمزه این دسر بستنی خواص و فواید آن نیز بسیار می باشد. هر یک از مواد اولیه این دسر بستنی حاوی مواد معدنی سالم و مغذی می باشند که ده ها فایده و خواص را برای سلامتی افراد به دنبال خواهند داشت.

به عنوان مثال گردو یک منبع عالی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که موجب تقویت سلامت قلب، بهبود عملکرد مغز، سلامت استخوان ها، تقویت رشد مو، مراقبت از سلامت پوست و… می شود.

از دیگر انواع دسرها و بستنی می توان به دسر هویج بستنی، ماست بستنی میوه ای، بستنی آناناس، آب هویج بستنی، دسر بستنی، بستنی عسل و لیمو ترش، ژله بستنی، بستنی سرخ شده و بستنی داغ اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا