کاپ کیک ولنتاین از آن دسته کیک هایی ست که کلاً برای این روز تهیه می شود و تقریبا تمام اِلمان های مورد نیاز این روز را دارا می باشد.همان طور که می دانید کاپ کیک علاقه مندان زیادی دارد.کاپ کیک مورد نظر به دلیل رنگ قرمزی که دارد بسیار مناسب این روز است البته مدل های دیگری هم وجود دارد مانند کاپ کیک ساده ، وانیلی و … ولی خوب رنگ قرمز این کیک علاقه مندان خاص خود را دارد.
همان طور که می دانید نام دیگر کاپ کیک ، مافین است .این کیک در واقع ریشه ای اِمریکایی دارد و در آنجا به کیک فنجانی معروف است و علت آن هم این است که معمولا در کاغذ های کوچک یک نفره مواد را ریخته و پخته می شود که شبیه فنجان است.در نوع مافین آمریکایی معمولاً به خمیر کره، شکر و بیکینگ پودر افزوده شده و در کاغذهای ضخیمی که به فنجان شبیه است پخته می‌شود.

در اینجا می خواهیم شما را با یک دسر جذاب دیگری برای این شب آشنا کنیم و آن هم بستنی سرخ شده است و در ادامه به شما پبشنهاد می کنم که از صفحه کیک با روکش ژله نیز دیدن فرمایید.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%be-%da%a9%db%8c%da%a9-%d9%88%d9%84%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d9%86″]