سوپ لیمو و گشنیز یکی از انواع سوپ های رژیمی و بسیار مقوی است که معمولاً توسط اکثر پزشکان برای دوره رژیم به افراد توصیه می‌ شود. این سوپ خوشمزه و سالم با ترکیب سبزیجات تهیه شده و با دارا بودن انواع مواد معدنی مغذی، نیاز بدن را به تمام ویتامین ‌ها و مواد ضروری لازمه تامین می ‌کند. به همین دلیل این سوپ هم به خاطر طعم و عطر لذیذ و خوشمزه اش و هم به خاطر مقوی و سالم بودن طرفداران بسیاری دارد.

سوپ لیمو و گشنیز نیز به خاطر دارا بودن ویتامین C دلیل خوبی برای رفع سرماخوردگی و تسکین سرفه های بیماران می باشد. در واقع این سوپ عالی و خوشمزه یک غذای غنی از ویتامین ث می باشد که باعث افزایش ایمنی بدن و درمان بیماری ها خواهد شد.

می توانید از این سوپ هم به عنوان پیش غذای خوشمزه و محبوب وعده های غذایی خود استفاده کنید و هم به عنوان شام در وعده‌ اصلی میل کنید. وجود انواع مواد مغذی و سالم در این سوپ سبزیجات یک وعده اصلی و سبک برای شام محسوب خواهد شد.

از دیگر انواع سوپ های خوشمزه و مقوی می توان به سوپ کلم بروکلی، سوپ بادام زمینی، سوپ عدس، سوپ دلمه، سوپ انار، سوپ مرغ و سبزیجات، سوپ هویج و سوپ سبزیجات رژیمی اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا