کوکو سیب زمینی را می توان نوعی خوراک دانست. این غذا در بین ایرانیان بسیار معروف می باشد. کوکو سیب زمینی یکی از غذاهای ما ایرانیان می باشد به گونه ای که در بیشتر سفره ها وجود دارد. این غذا بسیار آسان و با رعایت کردن چند نکته طبخ می شود. مواد اولیه ساده ی این غذا که شامل تخم مرغ و سیب زمینی است، باعث شده که بیشتر مردم آن را تهیه کنند. شاید بعضی افراد بسته به نوع ذائقه شان از مواد دیگری مانند قارچ و مرغ در این کوکو استفاده کنند ولی اصلیت این غذا با سیب زمینی و تخم مرغ می باشد.
کوکو سیب زمینی به دلیل داشتن تخم مرغ و سیب زمینی می تواند یک غذای کامل برای بدنسازان به حساب آید، زیرا پروتئین موجود در این غذا می تواند پروتئین مورد نیاز را برای بدنسازان تهیه کند. پخت آسان و ارزان بودن مواد اولیه این غذا باعث محبوبیت آن بین دانشجویان شده است. اگر شما هم جزو دانشجویانی هستید که نمی دانید چه غذایی درست کنید ما می توانیم کوکو سیب زمینی را به شما پیشنهاد بدهیم.
شاید شما نیز دیده باشید که بعضی از آشپز ها کوکو سیب زمینی را به طرز خیلی عالی سرخ کرده باشند به طوری که هیچگونه ترک خوردگی در آن وجود نداشته باشد، دلیل این امر این است که آنها در تهیه کوکو تبحر خاصی پیدا کرده اند و چند نکته مهم را رعایت کرده اند. شما نیز می توانید با رعایت کردن چند نکته اصلی کوکو سیب زمینی عالی داشته باشید. که این نکات را در قسمت نکات سایت به شما پیشنهاد می دهیم.کوکو سیب زمینی به دو صورت تهیه می شود یک مدل آن با استفاده از سیب زمینی پخته تهیه می گردد و نوع دیگر آن را با سیب زمینی خام درست می کنند.از انواع دیگر کوکو می توان به آغوز کوکو ، کوکو باقلا ، کوکو پیازچه و کوکو عدس اشاره کرد.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا