کیک وانیلی با کرم فندق، یک کیک خوشمزه با طعم بسیار عالی می باشد که می توانید در هر روزی آن را در منزل طبخ کنید. مواد مورد نیاز برای تهیه این کیک ساده و در دسترس می باشد و خاص هر فصل نیست. بنابراین می توانید به راحتی این کیک را برای خانواده خود آماده کنید و از طعم عالی آن لذت ببرید‌.
کیک وانیلی با کرم فندق، کیک خوشمزه و پرملات اما پرکالری است. پس حتما در میزان مصرف آن احتیاط را مدنظر داشته باشید چرا که مصرف مداوم و طولانی مدت آن باعث چاقی خواهد شد. این کیک با کرم فندق شکلاتی پوشیده می شود که طعم متفاوت و فوق العاده ای را خواهد گرفت.
کیک وانیلی با کرم فندق را هم می توانید برای جشن ها و مناسبت های خانوادگی تهیه کنید و یک پذیرایی عالی از مهمان هایتان داشته باشید و هم می توانید در میان وعده ‌ها و عصرانه های شخصی خود با یک قهوه بسیار دلچسب از خود پذیرایی کنید. توصیه می کنیم که حتما این کیک را در منزل آماده کنید و طعم عالی کرم فندق آن را تجربه کنید تا همیشه در ذهنتان ثبت شود.

از انواع دیگر کیک های خوشمزه می توان به کیک کاکائویی آلبالویی، کیک ارده، کیک ماست، کیک گردو و بادام، کیک تمشک،کیک ایتالیایی و کیک شکلاتی اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا