کیک لامینگتون یکی از انواع کیک های ساده و بسیار خوشمزه کشور استرالیا می باشد. البته این کیک معروف و لذیذ در تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. چرا که هم در مدت زمان بسیار کمی نسبت به سایر کیک ها آماده و طبخ می شود و هم مواد اولیه ساده و معمولی که دارد، اکثر بانوان خانه دار را وسوسه می ‌کند که این کیک خوشمزه را به عنوان عصرانه در منزل طبخ و سرو کنند.

این کیک خوشمزه که یک پیشنهاد استرالیایی بسیار عالی و ساده می باشد، مطمئنا روز شما را فوق العاده و دلچسب خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم که حتما از ین کیک برای صبحانه نیز میل کنید تا هم از طعم عالی آن لذت ببرید و هم از فواید و خواص آن بهره مند شوید.

هر یک از مواد اولیه این رسپی خاص در کیک لامینگتون استرالیا ده ها فواید و خواص برای سلامتی دارد. کوچکترین آن شکلات تلخ و شیر می باشد. همان طور که می ‌دانید شکلات و کاکائو باعث عملکرد بهتر مغز و افزایش راندمان کاری و کاهش استرس و اضطراب می ‌شوند. همچنین شیر نیز با ترکیب و مواد معدنی فوق العاده خود که می تواند حداقل ویتامین K بدن را تامین نماید، بهترین خوراکی برای صبحانه و شروع روز می باشد.

از دیگر انواع کیک که بتوانید برای صبحانه و یا عصرانه میل کنید می توان به کیک رنگین کمان، کیک وانیلی با کرم فندف، کیک کاکائویی آلبالویی، کیک موس شکلاتی، کیک بلک فرست، کیک مارمالاد، کیک ارده و کیک انجیر اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا