برشتوک یا کورن فلکس یکی از پرطرفدارترین صبحانه ها در همه جای دنیا است. کورن فلکس های آماده را با ذرت درست می کنند و همراه با شیر در وعده صبحانه سرو می کنند. به همین دلیل هم کورن فلکس یک صبحانه مقوی و کامل برای بچه ها است. کورن فلکسی که امروز به شما آموزش می دهیم با جوپرک، بکینگ پودر، شکر و روغن تهیه می شود. غلات موجود در کورن فلکس ویتامین های D، B3،  B12، ریبوفلاوین، کلسیم، آهن، روی و پتاسیم مورد نیاز کودکان را تامین می کند.
صبحانه اصلی ترین وعده غذایی برای کودکان است. بنابراین غذای کودک در صبح هم از نظر ظاهری و هم مزه باید به گونه ای باشد که بدقلق ترین بچه ها را نیز ترغیب به خوردن کند. کورن فلکس انرژی لازم برای بازی و فعالیت کودکان را در طول روز تامین می کند. بهتر است کورن فلکس را همراه شیر، میوه و کشمش و گردو با یک دیزاین بامزه برای کودکان دلبندتان سرو کنید.
از آن جایی که کودکان میل زیادی به مصرف میان وعده های ناسالم و مضر همچون چیپس، یخمک، پفک و شکلات های شیرین دارند، کورن فلکس را می توانید جایگزین این میان وعده های غیر مفید کنید.
با استفاده از کورن فلکس می توانید یک دسر خیلی خوشمزه یا عصرانه مقوی برای بچه ها تهیه کنید. برای درست کردن این دسر یک لیوان بلند بردارید و مقداری کورن فلکس داخل آن بریزید. سپس روی آن را با کمی ماست، ژله یا ژلاتین پر کنید. لیوان را به مدت ۱ ساعت در فریزر قرار دهید تا شکل بستنی به خود بگیرد. سپس آن را برای کودکتان سرو کنید. اگر کودک کم اشتها دارید حتما این دسر را تهیه کنید.
ما در غذالند دستور تهیه غذاها، میان وعده ها و خوراکی های بسیار زیادی را قرار می دهیم. از آن جایی که رشد و سلامتی کودکان تا حد زیادی به غذایی که می خورند بستگی دارد، ما وظیفه خودمان می دانیم مطالب مفید و دستور پخت غذاهای مخصوص کودک را جمع آوری کرده و آموزش های لازم را در سایت غذالند منتشر کنیم. بهتان پیشنهاد می کنیم حتما به دستور پخت های پوره مرغ و هویج، سوپ مرغ و سبزیجات، فرنی نوزاد و حریره بادام سر بزنید.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا