کلوچه سیب و یا کوکی سیب یکی از انواع میان وعده های خوشمزه و فوق العاده می باشد که می توانید به صورت خانگی و خیلی راحت درست کنید. در واقع سیب و گردو یکی از ترکیبات و مواد اولیه ای است که میکس آن با مواد دیگر برای طبخ یک عصرانه خوشمزه بسیار عالی می شود. می توانید  این روش طبخ راحت را برای آماده کردن کلوچه سیب یاد بگیرید و این خوراکی خوشمزه را برای فرزندان خود به عنوان میان وعده مدرسه تهیه کنید.

این نان مغزدار شیرین هم به عنوان یک صبحانه عالی و خوشمزه به همراه شیر گرم سرو می شود و هم به عنوان عصرانه و میان وعده بسیار عالی و خوشمزه می باشد. وجود مواد اولیه سالم و مغذی برای طبخ این کلوچه علاوه بر خوشمزه بودن این خوراکی، آن را جزو سالم ترین و مقوی ترین کوکی نیز قرار داده است.

بنابراین کلوچه سیب از خوش طعم ترین و عالی ترین کلوچه هایی است که می توانید در روز و به همراه چای و شیر گرم میل کنید. ظاهر این کلوچه شبیه به کیک می باشد و لبه ترد و طعم سیب آن و عطر دارچین این خوراکی شما را راضی خواهد کرد. سیب نیز که میوه تمام فصل ها است و همیشه در دسترس می باشد، می توانید خیلی سریع این کوکی را درست کنید. البته میوه سیب نیز خواص و فواید بسیاری برای بدن دارد و از همه مهمتر برای پوست و شفافیت صورت بسیار مفید می باشد.

از دیگر انواع کلوچه ها و کیک های خوشمزه که می توانید در منزل تهیه کنید می توان به کلوچه آویشن، کلوچه مغزدار، کوکی با شکلات چیپسی، بلینی، چنگمال، کیک گردو و بادام، کیک ارده، کیک انجیر، کاپ کیک گیلاس و کیک لامینگتون اشاره کرد.