کاپ کیک گیلاس یک دسر مجلسی و فوق العاده می باشد که برای یک نفر در کپسول های کاغذی طبخ می شود. این کیک خوشمزه طعم عالی و متفاوتی دارد و می ‌توان گفت که همه افراد و به خصوص کودکان علاقه خاصی به آن دارند. معمولاً بعد از پخت و خنک شدن کاپ کیک ها می توانید با خامه فرم گرفته و یا شکلات رنده شده طعم آن را منحصر به فرد و خاص کنید و با قرار دادن یک گیلاس بر روی آن کاپ کیک خود را تزیین کنید.

کاپ کیک گیلاس یکی از کاپ کیک های متفاوتی است که با روشی متفاوت از طبخ کاپ کیک های دیگر چون کاپ کیک آناناس و کاپ کیک شکلاتی درست می شود. این نوع کاپ کیک میوه‌ای علاوه بر ظاهر عالی و خوبی که دارد، بسیار خوشمزه و لذیذ نیز می ‌باشد. مزه ی میوه ای این کاپ کیک با ظاهر متفاوتش یک طعم کاملاً خوشمزه و دلخواه افراد را به وجود آورده است که همه افراد خواهان لذت بردن از طعم آن هستند.

کاپ کیک گیلاس بهترین خوراکی برای مهمانی های تابستان و عصرانه می باشد. می توانید در مهمانی های خود این نوع کاپ کیک لذیذ و خوشمزه را در زمان بسیار کمی آماده آماده کنید و به همراه یک فنجان چای از مهمان های خود پذیرایی کامل کنید.

از دیگر انواع کاپ کیک ها می توان به کاپ کیک ولنتاین و کاپ کیک هندوانه اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2″]