خوردن غذاهای هندی‌ای همچون کاری سبزیجات پاییزی درست مثل شنا کردن در اقیانوس ادویه‌جات است. خوردنی های هندی فقط تند نیستند بلکه از انواع و اقسام طعم دهنده ها و ادویه ها هنگام تهیه این غذاهای خوشمزه و عجیب و غریب استفاده می شود. غذاهای هندی اغلب با برنج و ترشی و مقدار زیادی سبزیجات سرو می شوند. کاری سبزیجات پاییزی یا Autumn Vegetable Curry را هندی ها با سبزیجاتی همچون گل کلم، گوجه فرنگی، پیاز و گشنیز تهیه می کنند. مواد اولیه برای پختن این غذا را به سادگی می توانید پیدا کنید. این خورش با سبزیجات پخته می شود و در تهیه آن از روغن زیتون استفاده می شود پس یک غذای کاملا گیاهی و سالم است. هندی ها کاری سبزیجات پاییزی را با برنج سرو می کنند.

کاری یک ادویه اصیل هندی است که کاربرد بسیاری دارد. در هندوستان انواع و اقسام خوراکی ها را با کاری درست می کنند. کاری مرغ، خورش کاری و پاوباجی و کاری سبزیجات از معروف ترین غذاهای هندی هستند که ماده اصلی آن ها کاری است. حتی خورش کاری سبزیجات نیز انواع مختلف و دستور پخت های متنوعی دارد. نوع دیگر کاری سبزیجات با کدو حلوایی، سیر، پیاز قرمز، رب گوجه، پاپریکا و دارچین و عصاره سبزیجات درست می شود.
طعم خورش کاری وابسته به نوع و میزان ادویه جاتی است که در آن استفاده می کنید. قِلق خورش کاری بعد از چند بار تهیه دستتان می آید و می توانید آن را تنها در چند دقیقه آماده کنید.
اگر عاشق غذاهای پر ادویه و آتشین هندی هستید به سایر دستور پخت های غذاهای هندی که در غذالند قرار دادیم سری بزنید. دستور تهیه املت هندی، سس ماست و تخم مرغ تند را از دست ندهید.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا