چیز کیک زردآلو یکی از انواع دسرهای محبوب و خوشمزه می باشد که عصر تابستانی شما را خاص و خوشرنگ می‌ کند. در واقع چیز کیک از محبوب ترین دسرهای غرب می باشد که انواع مختلف با میوه های تابستانی متنوعی دارد. چیز کیک زردآلو، این دسر خاص و خوشمزه طعم عالی را به همراه پنیر خامه‌ ای ایجاد می ‌کند و نهایت لذت را به ارمغان خواهد داشت.

احتمالاً انواع مختلف چیز کیک را آماده و طبخ کرده اید و از طعم های خوشمزه آن لذت برده آید. اما چیز کیک زردآلو که هم درست کردن آن راحت و ساده می باشد و هم زمان کمی برای آماده شدن صرف خواهد کرد، یک آشپزی به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. این دسر خوشمزه تابستانی که توانسته نظر تمام افراد با سلیقه های مختلف را جلب کند، رنگ و طعم متفاوت و خاصی دارد که البته توانسته طرفداران زیادی را نیز جلب کند. این چیز کیک خوشمزه به همراه آب میوه طبیعی و انواع نوشیدنی های سرد سرو می شود و طعم خوشمزه آن را زیر زبان ثبت خواهد کرد.

البته جدا از طعم خاص این چیز کیک خوشمزه، میوه شیرین زردآلو نیز فواید و خواص بسیاری نیز دارد. زردآلو حاوی مواد معدنی چون ویتامین های A ،B ،C، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، فسفر، سدیم، آهن، مس، روی و… می باشد که هر یک ده ها فایده برای سلامتی بدن دارد. معمولاً ورزشکاران بعد از ورزش زردآلو می خورند و به همین امر نوشیدن آب را به تأخیر می ‌اندازند.

زردآلو طبع سرد و تر داشته و میوه فصول بهار و تابستان، از اواسط بهار تا اواسط تابستان می ‌باشد. از خواص و فواید زردآلو می ‌توان به رفع تشنگی و عطش، بهبود و محافظت از پوست، رفع کم‌ خونی، سلامتی قلب، رفع بی خوابی، کاهش وزن، بهبود بینایی و… اشاره کرد.

از دیگر انواع کیک های خوشمزه و عالی می توان به چیز کیک انار، کیک مارمالاد، کیک انجیر، کیک موز با کرم پنیر، کیک کاسترود، کیک با روکش ژله، کاپ کیک هندوانه و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا