پیتزا ماهی تن یک غذای خوشمزه است که در آلمان تهیه می شود. پیتزا یکی از غذاهای سنتی کشور ایتالیا است که بعد از مدتی تعداد مراکز پخت آن در کشورهای مختلف و ایران نیز گسترش یافت. در ایران و حتی دنیا پیتزا یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین غذا ها محسوب می شود و طرفداران بسیاری دارد. بنابراین بهتر است کمی با پخت این غذای خوشمزه آشنا شویم.
پیتزا ها در انواع مختلفی از جمله پیتزای گوجه فرنگی، پیتزا بادمجان، قارچ و گوشت و قارچ  ….سرو می شوند که همه ی آن ها مجموعه ای متنوع و پر انرژی می باشند. پیتزایی که در ادامه می‌خواهیم آموزش دهیم مناسب تمام افراد از جمله کهنسالان است زیرا در این غذا از گوشت قرمز استفاده نشده بلکه به جای آن از تن ماهی و روغن زیتون استفاده شده است که بهترین و مفیدترین روغن گیاهی موجود است که سلامتی انسان را تضمین می کند. علاوه بر این در پخت این پیتزا مواد مفید دیگری نظیر گوجه فرنگی به کار رفته که برای پیشگیری از سرطان مناسب است. گوجه فرنگی پخته در این غذا مصرف می شود چون گوجه ی پخته بهتر از گوجه ی خام است. در این پیتزا از سوسیس و کالباس استفاده نشده و حاوی گروه های مختلف غذایی از جمله سبزیجات و محصولات غذایی مفید استفاده شده که ارزش غذایی بالایی دارند. دقت کنید که هر غذایی را باید به اندازه مصرف کنید تا سالم بمانید خوردن پیتزا هم همانند سایر غذاها اگر به اندازه مصرف شود نه تنها مضر نبوده بلکه مفید است و در پیشگیری از بیماریهای های مختلفی مفید است. در تهیه ی این پیتزا از تن ماهی استفاده شده است که اگر عضوی از خانواده ی شما با خوردن ماهی مشکل دارد با تن ماهی از خوردن این غذا مطمئنا لذت خواهد برد.
حال که کمی در مورد پیتزا گفته شد بهتر است آستین ها را بالا زده و دست به کار شوید. طرز تهیه ی پیتزا خیلی سریع و راحت است.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا