پیتزا با سس فرانکفورتر یکی دیگر از غذاهای خوشمزه است که امروز می خواهیم معرفی کنیم.امروزه پیتزاها با انواع مختلفی در رستوران ها تولید و عرضه می شوند. شاید یکی از دلایل تهیه ی پیتزای خانگی این باشد که آماده کردن آن در منزل حلاوت خاصی دارد که می تواند یک دورهمی خوبی را در ذهن ها رقم بزند و هم از طرفی مقرون به صرفه تر از غذاهای رستوران می باشد. علاوه بر این ها پیتزاهایی که توسط خانم خانه آماده می شود بهداشتی تر و سالم تر است بنابراین در حفظ سلامتی بسیار مفید است. بنا به همین دلایلی که ذکر شد بهتر است دست به کار شوید و یک غذای لذیذ و خوشمزه را برای اعضای خانواده تدارک ببینید. ما هم در ادامه برای رسیدن به این مقصود شما را تا انتها یاری می نمائیم ولی قبل از آن بهتر است در مورد خواص و مضرات پیتزا آشنا شویم. در هر حال اگر در تهیه مواد غذایی آن دقت کنیم نه تنها پیتزا مفید است بلکه برای پیشگیری از بسیاری از بیماری ها مناسب است. در این صورت است که برای مقابله با سرطان مفید است و سیستم ایمنی را تقویت می کند. پیتزا چون حاوی مواد مغذی می باشد در کاهش خطر سکته ی مغزی و دیابت مفید است. علاوه بر این پیتزا شامل تمام گروه های غذایی است که این نباید دلیلی باشد که در مصرف پیتزا زیاده روی کنید.
پیتزا همینطور که از خواص زیادی برخوردار است می تواند برای برخی از افراد مضر باشد. اگر شما مبتلا به فشارخون می باشید نباید پیتزا مصرف کنید. افرادی که نسب به قارچ حساسیت دارند باید از خوردن این غذا امتناع ورزند.
افرادی که دارای کلسترول بالا می باشند نباید پیتزای گوشت بخورند چون در این نوع از پیتزا گوشت استفاده می شود که خود گوشت هم دارای چربی است و باعث بالا رفتن چربی خون می شود.
پس با در نظر گرفتن نکات بالا می توانید از خوردن یک غذای لذیذ بهره ببرید.

از انواع پیتزا می توان به : پیتزا چرخی فینگرفود ، کالزونه ، نان سیر و کیسادیای مرغ اشاره کرد.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا