پودینگ زردآلو، یک نوع دسر معروف و خوشمزه می باشد. در تهیه این نوع پودینگ از میوه و آرد و شیر استفاده شده که موجب تهیه یک نوع دسر سالم و خوشمزه شده است. هر یک از این مواد اولیه اصلی این پودینگ و البته سایر مواد که این ترکیب عالی را منجر شده است، دارای ارزش غذایی بالا و مفیدی می باشد.

طعم متفاوت و منحصربه فرد این پودینگ زردآلو بسیار عالی است و پیشنهاد می کنیم که برای عصرانه در این روزهای طولانی می توانید به راحتی در منزل تهیه و میل کنید. مطمئناً روش تهیه ساده این دسر و مواد اولیه دردسترس آن، تمایل شما را برای تدارک این دسر در منزل بیشتر خواهد کرد.

در مورد ارزش غذایی این دسر نیز می ‌توان گفت که میوه زردآلو حاوی مواد معدنی چون ویتامین‌های آ، ب۲، ث، نیاسین، کلسیم، آهن، فسفر، پتاسیم و… می باشد. هر یک از این مواد معدنی باعث ایجاد ده‌ ها فایده و سلامتی بدن چون سلامت قلب، تقویت استخوان ها، تقویت بینایی، مراقبت از پوست و مو، کاهش وزن و… می شود.

از دیگر انواع پودینگ و دسر می توان به پودینگ گلابی و زنجبیل، تارت گردویی، تارت خرما و گردو، چیز کیک زردآلو، چنگمال، تیرامیسو، بلینی، دیگچه مشهدی، کوکی با شکلات چیپسی و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2″]