پودینگ تابستانی (Summer Pudding) یکی از معروف ترین دسرهای انگلیسی می باشد که بسیار خوشمزه و عالی است. این دسر، خاص فصل گرما بوده و ترکیبی از میوه های خوش طعم تابستانی چون شاتوت، گیلاس، توت فرنگی و تمشک می باشد. البته در این دستور تهیه ما از ۳ نوع میوه یعنی تمشک، شاتوت و توت فرنگی بهره گرفتیم. شما نیز می توانید با توجه به سلیقه و ذائقه خاص خود و بر طبق میزان بیان شده از میوه های خوشمزه دیگر تابستان نیز برای این دسر شیرین و خوش ‌طعم استفاده کنید.

در این روزهای گرم سال و دوران قرنطینه مطمئناً آماده کردن این پودینگ تابستانی در منزل می تواند بسیار لذت بخش باشد.این دسر بسیار سریع و راحت بوده و به ابزار و وسیله خاصی نیاز ندارد، با تهیه این دسر می تانید یک روز عالی را برای خود تدارک ببینید.

به علاوه تهیه این دسر برای مهمانی های و دور همی های شبانه گزینه بسیار خوبی می تواند باشد.

همچنین این دسر مطمئنا برای کودکان نیز بسیار دلچسب خواهد بود زیرا علاوه بر رنگ جذابی که دارد سرشار از میوه های مفید است که اگر کودکتان در حالت عادی آنها را نمیخورد با این روش می توانید این میوه ها را به آنها بدهید.

پیشنهاد می ‌کنیم که حتما یک بار این دسر عالی و خوشمزه را تهیه کنید تا این پودینگ جزو عصرانه های خاص و همیشگی شما در فصل تابستان شود.

از دیگر انواع دسرهای میوه ای و پودینگ می توان به پودینگ زردآلو، پودینگ گلابی و زنجبیل، پیروک مرکبات، دسر بستنی، دسر پان اسپانیایی، دسر بیسکویتی، دسر خربزه، دسر طالبی با ژله، دسر انار دو رنگ لیوانی و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا