میلک شیک نوتلا نوشیدنی‌ای است برای تمام فصول. هر وقت و هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را درست کنید و از طعم آن لذت ببرید. نوتلا، شکلات‌های فندقی ایتالیایی هستند که شرکت فررو آن‌ها را می‌سازد. ایتالیایی ها به آن کرم فندق  می‌گویند. در بعضی از جاهای دنیا به نوتلا، کرم شکلاتی نیز گفته می شود. مواد سازنده این شکلات شگفت انگیز و معرکه شکر، روغن نخل، شکلات، فندق و شیر بدون چربی است. فندق موجود در نوتلا منبع غنی ویتامین E، پتاسیم، منگنز و همچنین آرژنین است. ویتامین E آنتی اکسیدانی قوی است. اسید آمینه آرژنین در بهبود سیستم ایمنی و تنظیم عملکرد هورمون‌ها نقش دارد.

بهتر است برای درست کردن میلک شیک از بستنی وانیلی استفاده کنید. این بستنی به حد کافی شیرین است و طعم زننده و عجیب غریبی به شیک نمی دهد. بستنی‌ای که برای میلک شیک انتخاب می‌کند باید به حد کافی سنگین باشد تا میلک شیک شما آبکی و رقیق‌ نشود. فراموش نکنید که میلک شیک هر چه غلیظ‌تر، خوشمزه‌تر و دلچسب‌تر. میلک شیک را می‌توانید با تکه‌های توت فرنگی تازه هم درست کنید. میلک شیک توت فرنگی مزه‌ای ترش و شیرین دارد و عصرانه‌‌ای مقوی برای بچه‌ها است. میلک شیک قهوه، میلک شیک بلوبری، میلک شیک پرتقال و هندوانه را نیز امتحان کنید.

در هنگام تهیه نوشیدنی میلک شیک نوتلا از یخ استفاده نکنید. برای خنک کردن این نوشیدنی باید آن را در فریزر بگذارید. میلک شیک نوتلا در عین ساده بودن اصلا فوری نیست. لیوان های شیک باید به مدت ۴ ساعت در فریزر استراحت کنند.

این شیک برای قبل و بعد از ورزش هم یک نوشیدنی بسیار مناسب بوده و یک میان وعده سالم و مفید خصوصا برای بچه‌هایی که بد غذا هستند محسوب می‌شود. هر ۱۰۰ گرم نوتلا ۵۴۱ کالری انرژی دارد. قند موجود در نوتلا ۵۶ درصد و چربی آن ۳۱ درصد است.از انواع دیگر نوشیدنی های موجود در سایت غذالند می توان به اسموتی موز و بادام ، موکا سرد و اسموتی انبه و کیوی اشاره کرد.