چه چیزی جز میلک شیک طالبی می تواند آدم را در روزهای گرم تابستان سرحال بیاورد؟ یک طالبی تازه پوستی سبز یا زرد با خط های سبز تیره دارد. مسلما طرفداران این میوه خنک و آبدار می دانند پیش از هرکاری باید آن را حسابی بشویند، از وسط قاچ کرده و تخم هایش را کاملا جدا کنند. طالبی سرشار از ویتامین A، بتا کاروتن و ضد سرطان است. نوشیدن یک لیوان آب طالبی فقط ۵۶ کالری دارد. طالبی حاوی فیبرهای پکتین است که جذب غذا را از روده آسان تر می کنند. نوشیدن یک فنجان آب طالبی تعادل میان سدیم و پتاسیم را برقرار می کند و ادرار آور است. طالبی به دلیل وجود ویتامین های C از بروز چروک های پوستی جلوگیری می کند. طالبی آبرسانی قوی است. و پوست شما را شاداب و سرحال می کند.

می توانید میلک شیک طالبی را با بستنی، خامه، شکلات و… تزیین کنید. توت فرنگی با مواد به کار رفته در میلک شیک طالبی هماهنگی بسیاری دارد و طعم و مزه متفاوتی به آن می بخشد.اگر تمایل به استفاده از توت فرنگی دارید می توانید ۲۰ عدد توت فرنگی را نیز با مواد درون مخلوط کن میکس کنید. پایه میلک شیک شیر و بستنی است. می توانید متناسب با ذائقه‌ تان این مواد را کم و زیاد کنید. ترجیحا از شیر پرچرب برای تهیه میلک شیک طالبی استفاده کنید.

پایه میلک شیک شیر و بستنی است. می توانید متناسب با ذائقه‌ تان این مواد را کم و زیاد کنید. ترجیحا از شیر پرچرب برای تهیه میلک شیک طالبی استفاده کنید. تفاوت تهیه میلک شیک با گلاسه در نحوه اضافه کردن شیر است. در انواع گلاسه ها شیر به مواد افزوده می شود در حالی که در هنگام تهیه میلک شیک ها شیر با مواد اولیه کاملا مخلوط می شود. و شما یک مزه کاملا تازه را احساس می کنید.

نوشیدنی های تابستانی معمولا پر کالری و انرژی بخش هستند. نوشیدن یک لیوان شیک طالبی به عنوان عصرانه شما را حسابی سر حال می آورد. نوشیدن شیک طالبی برای کودکان بسیار لذت بخش است. اگر این نوشیدنی را دوست دارید حتما میلک شیک نوتلا، شربت آلوئه ورا، شربت تمشک، اسموتی موز و بادام را امتحان کنید.