مرغ تنوری یکی از غذاهای خوشمزه و مورد علاقه کودکان و نوجوانان است. این غذا به دلیل شکل ظاهری که دارد اشتهای بچه ها رامی تواند تحریک کند و آن ها را به خوردن غذا تشویق کند. اگر بچه های شما نیز از خوردن انواع غذاها امتناع می کنند شما می توانید از این غذا استفاده کنید و با تزئین آن به شکل های مختلف آن ها را به خوردن مرغ تنوری تشویق کنید. خود این خوراک به دلیل اینکه دارای ظاهری عالی و اشتها آور است زیاد احتیاج به تزئین های سخت و مشکل ندارد و با کمی مواد اولیه غذا می توانید آن را تزئین کنید.
از مرغ تنوری می توانید به عنوان یک وعده کامل نهار و یا شام استفاده کنید، حتی می توانید در میان وعده نیز آن را سرو کنید. این غذا از لحاظ تهیه کردن بسیار آسان و راحت است به طوری که تهیه آن وقت شما را زیاد نمی گیرد. مرغ تنوری به دلیل اینکه در فر درست می شود دیگر احتیاج ندارد شما روی گاز بایستید و مرغ ها را سرخ کنید و به همین دلیل سریع قابل تهیه است همچنین در این غذا از روغن کمی استفاده می کنید به همین دلیل به عنوان یک غذای سالم شناخته می شود. اگر شما نیز به فکر سلامت خانواده خود هستید بهتر است از غذاهایی که روغن کمی در آن استفاده می شود مصرف کنید و یا در آن ها روغن کمی بریزید.
برای اینکه غذای مصرفی شما سالم باشد می توانید از روغن های طبیعی و یا روغن زیتون استفاده کنید. در طبخ مرغ تنوری تمام این نکات لحاظ شده است تا سلامت خانواده به خطر نیفتد. مرغ نیز به دلیل اینکه از خانواده گوشت سفید می باشد دارای پروتئین فراوانی می باشد و برای بدن مفید است. در نتیجه با تهیه این غذا در حفظ سلامتی خانواده خود کوشا باشید و غذایی سالم تهیه کنید. ساندویچ مرغ مکزیکی ، کیوسکی مرغ ، مرغ تندوری و کاری ماسامان با مرغ از انواع غذاهایی هستند که می توانید با مرغ برای خانواده خود تهیه کنید.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا