ماست بستنی میوه ای یک دسر معرکه امریکایی است. در تهیه این دسر از ماست، وانیل و میوه های تابستانی استفاده می شود. برای تهیه این بستنی بهتر است از ماست پرچرب استفاده کنید. ماست پرچرب کمک می کند که بستنی حالت خامه ای خود را حفظ کند. برای تهیه این مدل ماست بستنی کافی است شکر و نمک را به ماست پرچرب بیفزایید و آن را هم بزنید. به ازای هر لیتر ماست یک پیمانه شکر اضافه کنید. مخلوط را در فریزر با دمای زیر ۷ درجه قرار دهید تا کمی خودش را بگیرد. بستنی را از فریزر خارج کنید و با همزن به مدت ۱۰ دقیقه به طور مداوم هم بزنید. سپس بستنی را دوباره در فریزر قرار بدهید تا یخ بزند. بستنی را پس از ۴۵ دقیقه آماده کرده و طبق دستور العملی که برایتان قرار دادیم با میوه ها مخلوط کنید.

اگر دوست داشتید ماست بستنی تان طعم دار باشد باید پیش از هم زدن مواد به آن آبلیمو یا آب پرتقال اضافه کنید. می توانید پیش از هم زدن مقداری برگ نعناع یا زنجبیل نیز به آن اضافه کنید. نعناع و زنجبیل عطر و بوی محشری به بستنی شما می دهد. مربا و عسل نیز از دیگر موادی هستند که می توانید به عنوان طعم دهنده استفاده کنید.

اگر به تهیه دسر علاقه دارید دستور تهیه سایر دسرهایی را که در غذالند قرار داده ایم را از دست ندهید. کیک پسته ای یوهانس بر و پنکیک از دسر های آلمانی هستند. پیشنهاد می کنیم کیک موز با کرم پنیر و بستنی آناناس را هم حتما امتحان کنید.