سوپ کلم بروکلی یکی از انواع سوپ سبزیجات خوشمزه و خوش طعم می باشد که بسیار مفید و مقوی است. وجود انواع سبزیجات که در طبخ این سوپ مورد استفاده قرار می گیرد، باعث خواص فوق العاده برای سلامتی بدن و تقویت استخوان ها شده است. در واقع وجود انواع مواد معدنی و ویتامین ها در مواد اولیه این نوع سوپ باعث ایجاد ده ها فایده و تاثیر مثبت برای سلامتی بدن شده است.

طبع مزاجی کلم بروکلی گرم است و وجود مواد مغذی بالا و به خصوص وجود ۹۰ درصد آب تشکیل شده این کلم باعث شده است که این نوع سبزیجات جزو دسته مفیدترین و سالم ترین خوراکی قرار گیرد. سوپ کلم بروکلی حاوی مواد معدنی چون ویتامین E ،C ،B ،A، پتاسیم، کلسیم، فیبر، اسید فولیک و… است.

وجود این انواع مواد معدنی در سوپ کلم بروکلی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ سلامت قلب و عروق، تقویت استخوان های بدن، کنترل فشار خون، کاهش وزن و تناسب اندام و… خواهد شد.

می توانید این سوپ خوشمزه و خاص را به عنوان پیش غذا برای انواع مهمانی ها و دورهمی های خاص خود تدارک ببینید و از طعم و عطر خاص آن لذت ببرید. این سوپ فوق ‌العاده جایگزین عالی برای سوپ شیر و سوپ جو می باشد و می توانید خیلی سریع و راحت این سوپ خوشمزه را آماده کنید.

از دیگر انواع سوپ های خوشمزه و راحت می توان به سوپ مارچوبه، سوپ قارج و هویج، سوپ کرم مرغ، سوپ پاستا و نخود، سوپ نخود مدیترانه ای، سوپ جو با شیر و سوپ شیر اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا