خوراک گوشت و کلم بروکلی، یکی از انواع غذاهای معروف و سالم کشور چین می باشد. ترکیب مواد اصلی سالم چون گوشت و کلم بروکلی برای طبخ این غذا، باعث فواید عالی و بسیار این غذا برای افراد شده است. همان طور که می ‌دانید، گوشت قرمز خواص و فواید بسیاری برای بدن داشته و ترکیب آن با یک سبزی خوشمزه و خاص کلم بروکلی، باعث چند برابر شدن فواید این غذا شده است. مواد مغذی و ویتامین های موجود در این ۲ نوع ماده غذایی باعث فواید و خواص بسیاری چون بهبود حافظه، سلامتی قلب و عروق، حفظ سلامتی استخوان‌ ها، تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان کم خونی و… می شود.

خوراک گوشت و کلم بروکلی را می توانید به همراه پلو زعفرانی در وعده ناهار سرو کنید. همچنین این خوراک نیز برای شام و به همراه نان نیز یک وعده غذایی خوشمزه و عالی را فراهم خواهد کرد. طبخ این خوراک خوشمزه و مقوی نیز برای مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی نیز بسیار عالی می باشد. می توانید یک غذای جدید و خوشمزه را برای مهمانان عزیز خود تدارک و مهیا کنید.

از دیگر انواع خوراک های خوشمزه و پرطرفدار می ‌توان به خوراک ماهیچه، خوراک ماهی و قارچ، خوراک  بادمجان با زیتون، خوراک شوید باقالی، خوراک گوشت و چغندر، خوراک نخود فرنگی و گوشت، خوراک جگر مرغ، خوراک فیله ماهی، خوراک اسفناج، خوراک مرغ پرتقالی، خوراک بامیه و تماته، خوراک گوشت و بادمجان اشاره کرد.