فینگرفود یا همان غذای انگشتی یکی از جذاب ترین سبک های پیش غذا است. شما می توانید با تهیه انواع فینگرفودها از مهمان هایتان پذیرایی کنید. تست کاپ یک فینگرفود خانگی خوشمزه است که می توانید آن را به عنوان عصرانه یا پیش غذا سرو کنید. مواد اولیه این تست کاپ شامل نان تست، روغن زیتون، پنیر خامه ای، خیار شور، سس و جعفری است. این ترکیبات را به دلخواه می توانید تغییر دهید.

تست کاپ ها علاوه بر جذابیت ظاهری خوشمزه نیز هستند. می توانید با تهیه ۲ الی ۴ فینگرفود متفاوت میز پذیرایی خودتون رو زیبا و شیک کنید. یکی از نکات مثبت تست کاپ ها کثیف نشدن ظرف در مهمانی ها است. فینگرفود ها را می توانید برای جشن تولدهای خانوادگی و دوستانه، مهمانی های سلف سرویس، مراسمات نامزدی و عروسی و جشن های مدارس و فارغ التحصیلی دانشگاه تدارک ببینید.

غذاهایی که به صورت فینگرفود و تست کاپ می توانید تهیه کنید:
بادمجان کبابی، میرزاقاسمی، کشک بادمجان، ته چین، کوکو، انواع سوشی، پاستا، مرغ سوخاری، کوفته، سوسیس، فلافل، کالباس، پیتزاهای انگشتی و…

بهتر است مواد تست کاپ را به یک اندازه خرد کنید تا فینگرفود شما ظاهر بهتری به خود بگیرد. تست کاپ ها را بیش از حد از مواد اولیه پر نکنید. زیبایی فینگرفود به سبک بودن آن است. سعی کنید از همه مواد به یک مقدار استفاده کنید تا مزه متفاوتی را خلق کنید. ظاهر تست کاپ بسیار مهم است و اولین چیزی است که به چشم می آید بنابراین فینگرفودها را با ظرافت دیزاین کنید. در تهیه تست کاپ می توانید سینه مرغ ریش ریش شده را جایگزین کالباس کنید.
در آخر اگر به فینگرفود خاصی علاقه دارید حتما آن را در کامنت بگذارید تا دستور تهیه و پخت آن را در سایت غذالند قرار دهیم.از دیگر پیش غذاهای غذالند می توان : میگو پفکی و پاکورا را نام برد.

خرید مواد اولیه این غذا از دیجی کالا