بیسکویت نارگیل، یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین نوع بیسکویت ها در میان افراد می باشد. می توانید به راحتی و به وسیله مواد اولیه دردسترس و ساده این بیسکویت خوشمزه و لذیذ را در منزل تهیه کنید و از طعم آن لذت ببرید. همچنین این بیسکویت برای مهمانی ها و دورهمی های عصرانه نیز بسیار عالی می باشد و سرو آن به همراه چای بی نظیر است. برای تزیین این نوع بیسکویت می توانید از انواع مواد مورد علاقه خود چون پودر نارگیل، پودر پسته، کنجد و… استفاده کنید و این بیسکویت را لذیذتر و خوشمزه تر کنید.
هر یک از مواد اولیه استفاده شده در طبخ بیسکویت نارگیل، فواید و مزایای خاص خود را دارد. البته اصلی ترین مواد برای طبخ این نوع خوراکی، آرد می باشد که این نوع مواد نیز ارزش غذایی بسیار بالایی چون حاوی ویتامین های K ،E ،D، A، تیامین، نیاسین، فولات، آهن، منیزیم، مس، پتاسیم و… می باشد. هر یک از این مواد معدنی باعث ده ها فایده و سلامتی در بدن می شود. به عنوان مثال ماده معدنی آهن موجب بهبود عملکرد حمل اکسیژن در جریان خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. کمبود این ماده باعث رنگ پریدگی پوست، تنگی نفس، تپش قلب، خشکی پوست و مو، شکنندگی ناخن ها و… خواهد شد.
از دیگر انواع بیسکویت ها و خوراکی های عصرانه می توان به بیسکویت بادام، بیسکویت مربایی، ناگت شکلات، پودینگ تابستانی، پیروک مرکبات، تارت گردویی، کلوچه سیب، کلوچه آویشن، چنگمال کرمان و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا

[psfw slug=”%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2″]