بستنی شاتوت یکی از انواع بستنی های میوه ای بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد که طرفداران بسیاری دارد. در این روزهای گرم نیز یک بستنی خانگی مطمئنا حال و هوای همه را تغییر خواهد داد و مطابق میل همه است. همچنین طعم شاتوت در این بستنی خانگی، یک دسر عالی را فراهم خواهد کرد.

بستنی شاتوت، دسر خوشمزه فصل بهار و تابستان، خیلی راحت و سریع در منزل تهیه شده و مواد اولیه آن نیز در دسترس می باشد. این دسر را می ‌توانید در این روزهای گرم سال برای انواع مهمانی ‌ها و دورهمی های خانوادگی خود تدارک ببینید و از طعم و عطر آن لذت ببرید.

در کنار طعم عالی و خوشمزه این دسر بستنی فواید و خواص آن بسیار مفید می باشد. میوه شاتوت دارای ارزش تغذیه ای چون ویتامین ‌های K ،E ،C ،A، نیاسین، کلسیم، آهن، پتاسیم، زینک و… می باشد. هر یک از این مواد معدنی خاصی چون بهبود گردش خون، پاکسازی بدن، سلامت چشم ها و کلیه، سلامت قلب، تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامتی پوست و مو و…  را ایجاد خواهند کرد.

از دیگر انواع دسر بستنی های خوشمزه و عالی می توان به بستنی گردویی، بستنی آناناس، آب هویج بستنی، دسر بستنی، بستنی عسل و لیمو ترش، ژله بستنی، بستنی سرخ شده، بستنی داغ، دسر هویج بستنی، ماست بستنی میوه ای و… اشاره کرد.

خرید مواد اولیه مورد نیاز از دیجی کالا